Wszystkie
\
Mieszkania Nieruchomości
\
Mieszkanie wynajmę
Do wynajęcia 2 pok. Bielskiego, balkon, winda, garaż
36 mkw, 3 piętro, ul. Bielskiego - do wynajęcia mieszkanie w najnowszym bloku położone na osiedlu Sunset Park.
Jasne wnętrza, duże okna, wykończony balkon.
Salon z aneksem kuchennym + sypialnia.
Łazienka (osprzęt Grohe, pralka, płytki w dużym formacie).
Widok z dużego balkonu na miasto.
Miejsce parkingowe (dodatkowo + 300zł/mies.).
Nowoczesna i wydajna klimatyzacja.
Wentylacja mechaniczna.
Wyposażenie: lodówka w zabudowie, zmywarka (45cm), piekarnik, płyta indukcyjna, pralka.
Ogrzewanie podłogowe pod płytkami w łazience oraz w aneksie kuchennym.
Łącze internetowe.
Czynsz najmu: 1800 zł
Miejsce w garażu podziemnym: 300 zł
Opłaty do wspólnoty: 300 zł
Media: według zużycia: prąd, woda, c.o.
Cena: 1800
Autor: Mieszkanie Bielskiego
Kontakt: